Yapay Zeka ve REPUX

REPUX milyonlarca küçük işletme birimini istediğini yoğunlukta kriptonik paraya çevirir.

Nasıl Çalışır ?

Adım 1

İşletmeler anonimleştirilmiş veriler satar ve Repux tokenleri kazanır.

Adım 2

Repux, geliştiricilerin makine öğrenimi algoritmalarını eğitmek için satın alabileceği verilere ve itibara atamak için blockchain'i kullanır.

Adım 3

Geliştiriciler daha iyi iş kararları almak için ''AI'' gelişmiş uygulamalarını tekrar işletmelere geri satarlar.

2016 yılında en iyi teknoloji firmalarının yapay zeka için 30 milyar dolar harcadığı biliniyor. Şimdi Forbes, bu rakamın sadece birkaç yılda 50 milyar dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Yapay zeka pazarının büyüdüğü, büyüme miktarı ile burada çok fazla fırsat olduğu açıktır. Yatırım perspektifinden, en büyük teknolojik ürünlerden bazıları yapay zekaya dayanacak ve hala geliştirilmediler. Ayrıca, bu pazara katılan şirketlerin büyük kısmı hala başlangıç aşamasındadır ve aktif olarak yatırım peşindedir. Yatırım yapılabilecek pek çok seçenekle, hangi ürünün başarılı olacağına dair karar oldukça zor bir süreçtir.

Yapay zekanın sahip olduğu değer açıktır ve bir sonraki teknolojik sınır olacaktır. Makine öğrenimi, mühendislik gelişiminin sınırlarını zorlama sürecini otomatikleştirerek yapay zekayı yeni zirvelere taşıyor. İnsanlar bu teknolojinin diğer teknolojilerdeki ilerlemeyi açığa çıkarabilmesinden dolayı desteklemektedir. Daha önce de belirtildiği gibi, hala tohum aşamalarında çok fazla şirket var. Yapay zeka pazarına para yatırmak kolaydır, ancak kime tahsis edileceğine karar vermek zordur. En iyi karar, tüm yapay zeka firmalarının ihtiyaç duyduğu tek bir ürünü tahmin etmemek ve hedeflemektir.

Hangi firmanın büyük olacağına kilitlemek yerine, RepuX, yapay zeka pazarının hem başarısızlıklarının hem de başarılarının kullanacağı bir ürüne girme fırsatı sunuyor. Merkezi olmayan bir veri pazarı tasarlanmışlar. Veriler, makine öğrenimini güçlendiriyor ve bu, verileri yapay zekada ilerleme için önemli bir yakıt haline getiriyor. Küçük veya büyük herhangi bir firma, yapay zeka ürünlerini takip etmek için veriye ihtiyaç duyar.

RepuX, herhangi bir kişi veya varlığın veri alıp satabileceği veriler için merkezi olmayan bir pazar yeri yaratmaktadır. Bu, RepuX’i yapay zeka dünyası için gelecekteki kaynak rezervuarı yapar. Hangi yapay zeka firmasının başarılı olacağına karar vermek yerine, RepuX hem başarılı hem de başarısız yapay zeka firmalarından faydalanabilecek bir araç sunuyor.

Aslında günümüzün en üst seviye teknolojilerini kullanarak, geleceğin teknolojisine yatırım yapanları desteklemek açısından baktığımızda hem gerçekten faydalı bir iş, hem de çok tutabilecek bir proje oluşturuğunu söyleyebilirim.

 

REPUX'A YATIRIM YAPMAK İÇİN NE BEKLİYORSUN ?

BITCOIN,ETHEREUM VEYA NEO KULLANABİLİRSİN

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
icohaberleriHakkı Üstün Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Hakkı Üstün
Guest
Hakkı Üstün

Proje tokenları herhangi bir markete çıktı mı bilgi verebilir misiniz?