WEMARK: Fotoğrafçılığın Yeni Yüzü

Fotoğrafçılığın Yeni Yüzü

ICO Güven Seviyesi 81%

Arkadaşlar hepinize merhabalar.Yazılarımızda blok zinciri teknolojisine entegre olan ICO’lar hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün sizlerle blokchain’e fotoğrafcılık teknolojisini getiren bir proje olan WEMARK projesine yakından bakmak istiyorum. Günümüzde orjinal içeriklerin bir hayli olmasının yanı sıra bu orjinal eserlerin kopyaları oldukça rahat üretilebilmekte. Hepimiz zaten uzaktan yakından bu korsanlık olgusunu kopya oyunlar örneği ile rahatlıkla algılayabiliriz. Bildiğiniz üzere birçok uğraş sonucu çıkan orjinal oyunların daha bir gün geçmeden bile kopyası internete düşüyor ve oyun şirketi hak ettiği değeri göremiyor. Bu nedenle, içerik oluşturucuların çalışmalarını mümkün olduğunca tanıtması ve dağıtması için bazı yollar olmalı.

Derecelendirmeler, incelemeler ve keşif araçları tarafından yönlendirilen talepler, daha yüksek kazançlarla daha iyi teklifle ödüllendirir.
Tai Kaish
CEO/Co-Founder

Daha iyi gelir kazanabilmek için daha fazla kişiye ulaşmak gereklidir. Bu tür korsanlıkların önüne geçmek için çoğu yerde tanımlı olan telif hakkı yasaları vardır. Bu kurallar sayesinde korsanlık olabildiğince azalıyor ve müşteriler orjinal eserlerin keyfini sürebiliyor. Günümüzde fotoğrafçılar çektiği veya yayınladığı fotoğraflarını müşterilere dağıtmak için birçok tercih hakkına sahiptir. İlk olarak, içeriğini doğrudan bir kullanıcıya özel olarak lisanslayabilir veya üçüncü bir şirket(veya şahıs) kullanarak bunu dolaylı yoldan müşterilerine (komisyoncuda denilebilir) ulaştırabilirler.

Wemark, fotoğrafçıların kendi eserlerini rahatlıkla pazarlayabileceği bir platform oluşturuyor.Artık fotoğrafçılar hiçbir korsanlığa maruz kalmadan fotoğraflarını müşterilerine güvenli bir yol ile ulaştırabilecekler. Wemark platformu bu ödeme yöntemi için blok zinciri teknolojisini kullanıp kendi tokenleri ile bu işin üstesinden gelmeyi planlıyor.Bunun yanında daha genele indirgeyerek anlatmak gerekirse, bu fotoğrafçılar bütün prosedür işlemlerini ve dolaylı yoldan ticaretlerini gerçekleştirmek için Wemark’in kendi başına ürettiği WMK tokenlerini kullanması gerekir. Bu token bütün platform boyunca daha birçok çeşitli aktivite yapmak için kullanılabilir.Bunun yanı sıra platform her zaman büyüyen bir ekosistem olup kendini her zaman güncellemektedir.Size biraz Wemark tokenleri hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Token Hakkında

İnsanlar günümüzde kripto para kullanma taraftarı değiller.Bunun sebebi somut bir para birimine alışmış olmaları ve bu parama birimini eline almaları.İnsanlar parayı elinde göremeyince içten içe bilinmez bir sebepten panik oluyorlar.Geçen hafta görüştüğüm bir arkadaşımdan öğrendiğim üzere kendisi banka bile kullanmıyormuş ve günümüzde bulunan insanlardaki güvensizlik beni biraz olsun endişelendi.Aslında kripto paralar gerçekten güvenli bir liman.Çünkü paranız blockchain teknolojisi altında kesinlikle güvendedir.Bütün bu sebepleri bir araya getirip değerlendiren Wemark platformu ödeme sistemlerinin içine günümüzde kullanılan gerçek paraları da eklemiş durumda.Bu nedenle nakit dahil olmak üzere farklı ödeme yöntemleri Wemark tarafından kabul edilecektir.Bu para tabii ki satın alındıktan sonra WMK tokenine dönüşecektir. Wemark kendi tokenlerini her sektörde kullanma fikrini müşterilerine empoze etmektedir.Çünkü bu yol ile WMK tokeni değerlenecek ve aslında yatırımcılar ve WMK kullanan insanlar kazanacaktır.

0 WMK
Token Supply

ÖZET

Orjinali desteklediği ve korsanın önüne geçtiği için Wemark platformu gerçekten güzel bir ekosistem yaratmış durumda.Bunun yanında gerçekten değerli olan eserleri bünyesi altında pazarda döndürerek ilerleyen zamanlarda tokenine değer katacağı aşikardır. Ayrıca her zaman gelişmekte olan ekosistemi ve her zaman güncellenmesi ve kendini yenilemesi insanların ilgisini çeken bir olgu olarak karşımıza çıkıyor. Yatırım yapmayı düşünürseniz aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kesinlikle tekrar ve tekrar söylüyoruz , araştırmadan ve kendi fikirlerinizi işin içine katmadan yatırım yapmayın.

BAZI PARTNERLER

Projeyi destekleyen partnerler

WEMARK hakkında daha fazla bilgi için;

ETHEREUM,BITCOIN VE FIAT YATIRIMLARI İÇİN

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
icohaberleriCemal Dikicicointurk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
cointurk
Member
cointurk

Teşekkürler sıkılmadan okuduğum eğlenceli bir inceleme olmuş

Cemal Dikici
Guest
Cemal Dikici

kaliteli bir yazı olmuş fotoğrafçılar için ilgi çekici bir proje olacaktır.