Quadrant Protocol:Ekonomik Bilgiler

Quadrant Protocol Hakkında Ekonomik Bilgiler

ICO Güven Seviyesi 89%

Quadrant Protocol ile tekrardan karşınızdayız.Yazının devamının geleceğini söylemiştim ve bugüne kısmetmiş.Quadrant Protocol ile ilgili bilgi vermeden önce sizi biraz aydınlatmak isterim.Günümüzde teknoloji geliştikçe yeni iş alanları ve iş gücü alımları insanlar için mevcut hale gelmiştir. Teknoloji ilerledikçe hemen hemen her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz.Önceden güzel projeler olmasına rağmen gerekli yatırımı alamadığı için gün yüzüne çıkamadan yok olup gidiyordu.Blok zinciri teknolojisi hayatımıza girdiğinden beri proje sahipleri, yatırımları uluslararası platformlardan rahatlıkla sağlayabildiği için artık projeler hak ettiği değerlere ulaşmaya ve yatırımlarını almaya başladılar.Öyle görüyorum ki Quadrant Protocol’de bu değere ulaşacaktır.

Quadrant Protocol daha önce bazı projelerden aşina olduğumuz üzere iki token birimi kullanmayı öneriyor.Bu token birimlerini QUAD ve eQuad olarak ikiye ayırabiliriz.

QUAD tokenini aslında bir alt token olarakta tanıtabiliriz.Bu token sadece projenin içinde kullanılacak bir tokendir.Projenin teknik bölümlerini ve altyapısını destekleyecek olan bir ekosisteme hizmet edecektir.
QUAD
ERC20
QUAD tokenini aslında bir alt token olarakta tanıtabiliriz.Bu token sadece projenin içinde kullanılacak bir tokendir.Projenin teknik bölümlerini ve altyapısını destekleyecek olan bir ekosisteme hizmet edecektir.
eQUAD
ERC20

Token Bilgisi

Quadrant Protocol tokenlerini size tanıtmaya çalıştım.Şimdi biraz projenin iç kısımlarından bilgi vermek istiyorum.Satın alacağımız token bildiğiniz üzere eQuad olarak adlandırılmaktadır. ICO’nun hedefi(bunu hardcap olarak tanımayabiliriz)20 milyon dolar olmaktadır.Yani bugün bulunan döviz kurundan hesaplarsak yaklaşık 97 milyon TL’ye tekabül etmektedir.Token ERC20 tipini desteklemektedir. Bunun yanında 3 milyon dolar gibi bir değere ulaşılırsa proje kesinlikle piyasaya sürülecektir.Projenin satış süresi boyunca alımlar için Ethereum ile alış yapılmasına izin verilecektir.Bunun yanında piyasaya yaklaşık olarak 1 milyar adet eQuad tokeninden sürülecektir.

0 $
1 eQuad

Satılmayan tokenler ICO tarafından kilitlenerek yaklaşık üç yıl süre ile kilitli tutulacaklardır.Bu da olası bir dump ihtimalini düşürmektedir.Ancak proje ödül uygulaması yaptığı için ödül katılımcıları büyük ihtimalle başlangıçta proje tokenin değerini düşüreceklerdir fakat bu düşme diğer projelerden de gördüğümüz üzere kısa süreli olacaktır.Kamu satışı için yüzde kırklık bir token miktarı kullanılacaktır.Takıma yaklaşık yüzde onluk bir miktar ayrılacaktır.

Özet Olarak

Quadrant Protocol bir veri aracısı olarak hizmet verecek olan bir firma olarak büyük firmalar arasınad barınmayı hedefliyor. Quadrant Protocol, veritabanlarının kendi arasında dağınık bir şekilde olmalarına odaklanmak yerine, verilerin doğrulanması için sağlam bir platform haline gelmeyi amaçlamaktadır.Şuana kadar güzel bir miktar topladıklarını düşünüyorum.Önümüzdeki günlerde ne olacağını hep birlikte göreceğiz.Quadrant Protocol yazımızın sonuna geldik.Fikirlerimizi okuduğunuz için teşekkür ediyor iyi günler diliyorum.

YATIRIM YAPMAK İSTİYORSAN HEMEN TIKLA !

Yalnızca ETHEREUM KABUL EDİLİR

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KriptoDunyasiicohaberleriKripto Koin Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kripto Koin
Guest

Gerçekten güzel bir uygulama gibi duruyor

KriptoDunyasi
Member
KriptoDunyasi

kesinlikle başarılı bir proje olacak