Neden Arcona Projesi?

ARCONA PROJESİ

ICO Güven Seviyesi 88%

Blockchain teknolojisi ve onun maceraları kayaların ardında saklı kalmaya devam ediyor. Açıkta ve insanların yüzlerindeki en şaşırtıcı duyguyu bıraktı. Kripto dünyası aynı zamanda blok zincir dünyasında en iyisini ortaya çıkarmayı da hedefliyor. Uzun zamandır harikalar yapıyorlar ve mümkün olan en uzun süre devam ediyorlar. Böyle bir büyülü deneyim, gerçek ve sanal dünyanın birbiriyle tanışmasına yardımcı olacak Arcona ile öne çıkıyor.

GİRİŞ
Arcona, hepimizin bildiği gibi blockchain teknolojisiyle destekleniyor ve şimdi oldukça uzun bir süredir hizmet vermeyi hedefliyor. Gerçek ve sanal dünyayı birleştirmeyi dört gözle bekliyor. Kombinasyon, sonunda geleneksel dünyaya bağlanacak bir ortamın var olmasını sağlamak için yapılır.
Programın ICO’su, insanların daha fazlasını keşfetmesini sağlamak ve buradaki rekabet dünyasıyla etkileşime girmek için düzenlenmiştir. Aynı zamanda insanlarla etkileşimi oldukça kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Nihai hedefi, ekipmanı artırılmış, sanal ve karma gerçeklik dünyasında karıştırmaktır. Ancak, büyük varlıklara bir bakış verilirse, dijital arazi ve ticari amaç, geliştirmeler vb.

Neden Dijital Arazi?
İdeal durumdan bahsedersem, dijital arazi köprü görevi görür ve iki farklı dünyayı birleştirmeyi garanti eder. Yeni program, herkes için hazır olacak. Yeniden dijital dünya ve mülkiyeti bir ve herkes için mevcut olacak. Bu, diğer tarafta bir iş yapmak isteyenler için bir avantaj olarak hizmet vermektedir.
Dijital arazi, gerçek dünyada mevcut olan diğer topraklara az çok benzer. Bu arazi tutan herkesin işleri hızlı bir şekilde kiralayabilmesinin nedeni budur.

Parlak özellikleri
Bina ve Ticaret Arcona dünyası herkese açıktır. Belirli bir platformu satın almak, satmak veya kiralamak için tüm yetkiniz var. Yaratıcılığa ve dünya içeriğinin birinden diğerine en iyi şekilde satış ve satışa para kazandırmayı da içeren bir seçenek var.
Güvenli Mülkiyet: Akıllı sözleşmeler, telif hakkı ve mülkiyet hakları ile ilgili tüm sorunlara dikkat eder. Bu süreçte, işleri daha kolay düzenlemeye yardımcı olan telif ödemeleri de vardır.

Muhtemelen Dünyayı keşfetmek için çok geç ve Evreni keşfetmek için çok erken demişsinizdir. Çocukken böyle bir şey duyduğunuzda, sizi mutsuz yapmalı ve geleceğini sıkıcı ve anlamsız bir şey olarak sunmalıdır. Neyse, neyse ki bizim için şeyler değişti ve insanlık, keşfedilecek yeni evrenleri kendisi için yaptı. Arcona bize devrim niteliğinde artırılmış gerçeklik ekosistemini sunuyor.

Arcona, gerçek dünyamızda hiçbir yerde bulunmaz, aynı zamanda gerçekle hiçbir bağlantısı olmayan, olağan bir sanal dünya değildir. Bu muhteşem proje, bu iki dünyayı birleştirmek ve tüm kullanıcılarına yeni, heyecan verici ve hatta belki de yaşamı değiştiren bir deneyim sunmak için bir öncüdür. Bu tür bir proje çok yeni ve fütürist bir şeydir, ben nasıl çağrılacağımı bile bilmiyorum, belki de artarda kalan dijital gerçeklik fantezisi, Arcona’nın ne olduğunu en doğru şekilde tanımlamaktadır. Hala ne hakkında konuştuğumu anlamaya çalışıyorsanız, bu kısa tanıtım klibini izlemek için makaleyle ilerlemeden önce belki de en iyisi.

Bu proje bile ilk başta basit bir çocuk oyunu gibi görünebilir; daha derinlemesine araştırmaya başladığınızda, büyüklüğünü fark edersiniz ve potansiyel olarak büyük ve karlı geleceğini görüyorsunuz. Arcona projesinin temelleri, 2014 yılında ilk açık AR parkı – Ludza Kalesi, Microsoft Tohum Fonu Grat tarafından desteklenen proje ile atılmıştır. Bu projenin başarısı, tüm Avrupa’da şu ana kadar oluşturulmuş sekiz tane daha açık AR parkına sahipken, aynı zamanda ekip Bilgisayarlı Görüntü sistemlerini geliştirmeye başladı. Takım benim için olağanüstü bir izlenim bırakıyor ve güçlü danışma kurulları ile birlikte, bu kadar büyük bir şey geliştirmeye hazır insanlar gibi görünüyorlar. Arcona yol haritasına göre 2018 yılına kadar, projenin birçok büyük bölümü tamamen lanse edilecek, ancak bu projenin tamamlanması için iki yıl daha beklememiz gerekecek.

Arcona’yı kim kullanacak ve neden?

Arcona’yı sadece yaratıcılığınızı arttırmak ve sizin için muhteşem dünyalar yaratmak için kullanmak isteyebilirsiniz, ancak diğer tüm Arcona kullanıcılarına hayran kalacak ve onları beğeneceksiniz. Ayrıca bu fantastik toprakların her yerini ziyaret edebilir, başkalarının neler yarattığını görebilir, onlarla iletişim kurabilir, onları tanıyabilir ve belki de yeni bir sanal Arcona projesine başlayabilirsiniz. Arcona, tüm girişimciler ve bu zenginleştirilmiş dijital gerçeklik alanında kârlı bir şey yaratmak ve ondan gerçek bir kazanç elde etmek isteyen insanlar için mükemmel bir seçimdir.

Blockchain teknolojisinin kullanılması, Arcona projesini güvenli, şeffaf ve herhangi bir bölümden tahrif edilemez hale getirecektir. Akıllı sözleşmeler tüm Arcona mülklerinizi güvenli hale getirecek ve hatta telif hakkı ve mülkiyet hakları ile korunacaktır, böylece sanal arazinize yatırdığınız her şeyin yasalara uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Arcora tokenı tüm ekosistemi körükleyecek ve herhangi bir boş sanal arazi satın almak için kullanılacaktır. Ekosisteme daha çok insan katıldı, daha fazla talep ve fiyat yükselecek.

 

 

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Onur Yılmaz Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Onur Yılmaz
Guest
Onur Yılmaz

Bir ICO takipçisi olarak ilginç bir projeyi sunduğunuz için teşekkür ederim. Yazılarınızı takipteyim.