MobileBridge Momentum Platformu

Editör'ün Seçimi

Bu ICO Editör'ün seçimi olan bir yatırım projesidir.

Pazarlama, üretilen mallardan kurtulmanın akıllı yollarını aramakla hiçbir ilgisi yok. Pazarlama, tüketiciye değer yaratma sanatıdır. Dünyanın en büyük pazarlamacılarından biri olan Philip Kotler’in söylemi bu şekilde.

Gerçekten de doğru. Çok benzer mal ve hizmetlerin bolluğunda yaşıyoruz. Günümüzde, yeni müşteriler bulmak o kadar da kolay değil, rekabet her iş alanında gittikçe daha da yoğunlaşıyor. Ancak müreffeh bir işin anahtarı daimi ve sadık bir müşteri olduğu için müşteriyi tutmak ve onu kalıcı hale getirmek daha da zordur.

Bu Platform Ne İşe Yarar ?

Pazarlamada yeni araçların tanıtım zamanı başarılı şirketler için önemli bir rol oynamaktadır. Piyasaya yeni bir ürün veya hizmet tanıtmak kolay değildir, büyük miktarda müşteri verisine sahip olmanız ve ne istediklerini tahmin etmeniz gerekir. Bu nedenle, modern pazarlamacılar müşterileri çekmek için sürekli olarak yeni yollar ve teknolojiler arıyor. Piyasada lider konumunu korumak için yeni bir aracın mümkün olduğunca çabuk uygulanması çok önemlidir. 

Sıklıkla, günlük hayatımızda pazarlama yöntemlerinin tezahürleri çok fazla olur ve gereksiz bir spam veya can sıkıcı reklamlara dönüşür. Bu artık insanların ilgisini çekmemektedir. Dünyanın artık yeni pazarlama yöntemlerine ihtiyacı var.

Bu noktada devreye MobileBridge Momentum giriyor. Projenin amacı dünyanın ilk otomatik pazarlama platformunu yaratmak. Şirketlerin en iyi müşterilerini ve destekçilerini cryptocurrency ile ödüllendirmelerini sağlayacak blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Şirketin kurucuları, Pirelli, Burger King ve Volkswagen gibi büyük müşterilerle geniş deneyime sahip olan tanınmış pazarlama şirketi Mobile Bridge’den bir ekiptir.

Günümüz dünyasında, birkaç gün içinde interneti yakalayan ve müşteri için değer yaratan viral reklamın yardımıyla bir ürün veya hizmeti pazara hızlı bir şekilde tanıtabilirsiniz. Mobile Bridge, her müşterinin etkinliğini cryptocurrency ile ödüllendirerek sadakatini artırmayı, yeni müşteri çekmeyi ve mevcut müşterileri elde etmeyi amaçlayan Momentum Token’i yarattı. Bu, pazarlama şirketlerinde müşterilerinin dönüşümünü ve katılımını artıracaktır.

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
icohaberlerifurkan Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
furkan
Guest
furkan

editörün seçimi tam olarak ne oluyor usta ?