HyperQuant : Proje Süreci ve Genel Bilgiler

HyperQuant

Otomatik kripto ticareti, varlık yönetimi ve dApps oluşturmak için çok fonksiyonlu 
fintech platformu. Güvenilir ve hızlı işlemleri için  hizmetinizde olan bir platform. Platformun işlevselliğini artıran gelişmiş hizmetler sunar.

 

Arkadaşlar hepinize merhabalar.Bugün sizlere Hyperquant adlı projeyi tanıtmaya çalışacağım.Kafanıza takılan bir soru olursa sormaktan çekinmeyin.Uzun zamandır yakından takip ettiğim bir proje olan Hyperquant hakkında birçok araştırma yaptım.Bu proje kriptonik dünyada bulunan hatrı sayılır kişiler tarafından desteklenmektedir, şimdi izin verirseniz biraz projeyi inceleyelim.

Hyperquant aslında blok zinciri teknolojisini kullanarak şirketlerin veya kişilerin ihtiyacı olan veri veya verileri kümelemeye, kimliklendirmeye,damlagamaya veya ayıklamaya yarayan ve bunun yanında akıllı sözleşme desteğini de arkasına alan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır.Daha kolay bir yoldan anlatmak gerekirse örneğin sizin bir A şirketiniz olsun ve bende Hyperquant olayım.Siz bana veri almak için geliyorsunuz bende verilerin uygun modellerini damgalayarak size yolluyorum.Aslında tüm mesele bundan ibaret , çok basit değil mi ? Bu ekosistem gerçekten veri dünyasına oldukça yenilik katacağa benziyor.

Hyperquant, Estonya temelli bir firmadır.Kuruluşun ilk yıllarından itibaren bu sektörde olup çok kısa zamanda yükselişe geçmiştir.Tek bir ülkede olması onun dünyaya açılamayacağı anlamına gelmez.Bildiğiniz üzere kriptonik dünyada her ülkeden her türlü yatırımcı Hyperquant adlı projeye yatırım sağlayabilir.Tabii bazı istisnalar dışında.Kanada, Çin, Kore, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ülkelerin vatandaşı iseniz çok rahatlıkla yatırım yapacaksanız.Eğer yazdığım ülkelerin vatandaşıysanız maalesef yatırım yapamayacaksınız.Firma KYC(Müşterini Tanı) uygulaması kullanmaktadır ancak bunun gizlilik şartları şuan tam olarak belli değildir.

Size biraz sistemin işleyişinden bahsetmek istiyorum.Protokolün içinde bir adet kodlanmış bir şekilde veri alıcısı bulunacak.Bu veri alıcısı verileri toplayacak ve belli matematiksel işlemlerden geçirdikten sonra uygun bir methodla damgalayacak.Bu işlemlerden sonra veri damgalı bir şekilde kimlikli olup uygun ve satın almak isteyen kişiler veya firmaların önüne sunulacak. Hyperquant test sürüşü başarıyla gerçekleşti.Aslında bu sistem yaklaşık iki aydır beta sürecinde ve deneniyor.Hatalar giderildi ve şuan sistem stabil bir şekilde çalışıyor gibi gözüküyor.

0 HQT
Token Arzı

Size biraz sistemin işleyişinden bahsetmek istiyorum.Protokolün içinde bir adet kodlanmış bir şekilde veri alıcısı bulunacak.Bu veri alıcısı verileri toplayacak ve belli matematiksel işlemlerden geçirdikten sonra uygun bir methodla damgalayacak.Bu işlemlerden sonra veri damgalı bir şekilde kimlikli olup uygun ve satın almak isteyen kişiler veya firmaların önüne sunulacak. Hyperquant test sürüşü başarıyla gerçekleşti.Aslında bu sistem yaklaşık iki aydır beta sürecinde ve deneniyor.Hatalar giderildi ve şuan sistem stabil bir şekilde çalışıyor gibi gözüküyor.Özetle bu ekosistem veri dünyasında devrimsel bir buluş yaparak yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.Partnerlerine baktığımız zaman gerçekten arkasında sağlam bir ekip var.Verileri damgalama ve kimlikleştirme fikri daha önce yapılmamış ve devrimsel bir buluş olarak gözümüze çarpıyor.Bu kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir eğer yatırım yapmak isterseniz aşağıda linkleri bırakıyorum, inceleyebilirsiniz. Bugünlük benden bu kadar , bir sonraki yazımda daha detaylı bilgilerden bahsedeceğim.

Neden HyperQuant ?

HyperQuant, son teknoloji ürünü risk yönetimi sağlıyor ! Bu sayede daha hızlı ve daha güvenilir karalar vermeyi sağlıyor. Bunun yanı sıra temelinde blockchain teknolojisinin şeffaflığını sağlıyor.

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2298886

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of