Global REIT – Gayrimenkul Yatırım

Global REIT ve Gayrimenkul Yatırımı Hakkında Bilgiler

Dünya ekonomisi gelişmeye devam ederken, insanlar gelir elde etmek için ek yöntemler aramaktadır. Kaynakların gayrimenkul sektöründe kullanılması, çok sayıda kişinin girdiği bir iştir. Emlak işi son derece büyük ve orta-uzun vade içinde zenginlik için iyi bir teknik haline dönüştü.

Bölgenizdeki gayrimenkul yatırımları daha kolay ve yabancı ülkelere gitmekten daha güvenlidir. Diğer ülkelere taşınmak, gayrimenkullere yatırım yapmak için çok sayıda belge ve diğer vatandaşlık izinleri talep edecektir ve bu, çoğu yatırımcı için yorucu bir durumdur. Bu sorunları düzeltmek ve diğer ülkelere yatırım yapmayı kolaylaştırmak için yeni bir çözüm var.

Global REIT

Global REIT, gayrimenkul yatırımcılarını geleneksel gayrimenkul yatırımlarının zorluklarının üstesinden gelebileceği dünya çapında bir pazar ortaya çıkarmak için blockchain teknolojisi üzerine kurulmuş bir platformdur.

Global REIT platformu, hissedarlara %90 oranında kar payı sunuyor ve koordine sistemindeki varlıklarına gelecekteki erişimi sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış programlardan oluşturulan ödüller, platformdaki ücretsiz hizmetlere belirli bir düzeye kadar erişmek için kullanılabilir. Platformdaki Global REIT Token sahipleri, geleneksel yatırım sisteminden farklı olarak aylık temettü almaya hak kazanıyor.

Global REIT Operasyonları

Global REIT, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dubai’de yerleşmek ve bu bölgede girişime başlamayı düşünüyor. Global REIT, planları ile spekülatörlere, merkezi olmayan tokenize gayrimenkul yatırım ortaklığı ile blockchain platformuna katılmalarını sağlayarak dünya çapındaki küresel gayrimenkullere erişim imkanı sunacak.

Global REIT, ilk olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde kaynak temin ederek girişime başlayacak ve daha sonra, yetki alanlarında küresel gayrimenkul yatırımları yaparak görevlerini büyütecektir.

Ortaklığı Tokene Bağlamanın Avantajları

Gayrimenkul yatırım ortaklığını belirleyen ilk avantaj, neredeyse herkesin bütçelerinin büyüklüğüne bakılmaksızın yatırım yapabilmesidir. 

Yabancı bir yatırım şirketi olan Global REIT, blockchaine bağımlı ve mülk piyasasında eserler olan Sharia’a tam anlamıyla uyan ilk emlak projesidir. Firmanın blockchain üzerinde bir gayrimenkul yatırım ortaklığı kurma fikri kesinlikle çok etkili. Ayrıca Dubai, çeşitli opsiyonlar ve diğer gayrimenkul yatırım ortaklığı ile pek çok gayrimenkul geliştirme olduğu için toprak mülkiyeti yatırımları için iyi bir başlangıç noktası olarak duruyor.

Blockchain platformuna ve dijital tokenlere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. İnsanlar bu tokenlere ve projelere yatırım amaçlı olarak kar elde etme dürtüsüyle gelmektedir. Gayrimenkul yatırım ortaklığı sektörüne de aynı şekilde giriş yapmaktalar. Bu projenin tam anlamıyla ‘yatırımcı’ olan insanları çekeceğini düşünüyorum.

TOKEN DETAYLARI

Global REIT Fonu Tokeni (GREM)

Global REIT Varlık Tokeni (GRET)

Ön satışta abonelere, dört katmanda bonus sundular.

Token kısaltması: GRET

Fiyat: 1 GRET = 1 USD

ETH, BTC, Fiat Kabulü

Minimum yatırım: 100 USD

Soft cap: 5.000.000 USD

Hard cap: 20.000.000 USD

 

Sonuç

Bu proje merkezileştirme engellerini ortadan kaldıracak ve herkesin yararlanabileceği kesintisiz yatırımlar sunarken, herkesin kazandığı ödül sektöründe Gayrimenkul Sektörünün geleceği olacak. Bu inanılmaz devrim nedeniyle yatırım yeni bir şekil alacaktı. Gayrimenkul Yatırımları daha da kolaylaştı.

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Onur Yılmazicohaberlerikriptocu turk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Onur Yılmaz
Guest
Onur Yılmaz

Whitelist ve KYC konusunda bilgi vermemişsiniz?

kriptocu turk
Guest
kriptocu turk

Beni pek sarmadı ama fikir güzel