CURRENT: Kripto Dünyasının Medyatik Yüzü

CURRENT

Current, ortamınız için nasıl yapılacağını yapılacağını ve ödeme şeklinizi seçmenizi sağlayan bir blockchain temelli bir ekosistemdir.

ICO Güven Seviyesi 91%

CURRENT - Eğlencenin Para Getirdiği Bir Platform

Günümüzde reklamların, basının ve özellikle medyanın gücünü hiç birimiz inkar edemeyiz. Medya alanında bir sürü popüler platform mevcut. Gerek video paylaşım olsun, fikirlerin beyan edildiği blog platformları olsun, gerek de sanatsal içeriklerin bulunduğu platformlar olsun. Tabi herkes gibi biz de o anki ihtiyacımıza göre bu siteleri gezmekteyiz. Peki bunların tek bir platformda birleşmesi hayatımızı daha kolaylaştırmaz ve daha zengin içeriklere ulaşmamızı sağlamaz mıydı? Current projesinin bu amaçla yola çıktığını söyleyebilirim.

Current platformunda kullanıcıların, geniş bir yelpazedeki medya içeriğinin yanı sıra izledikleri videolar veya dinledikleri müziklere göre ödüllendirileceğini söylersem işe biraz heyecan katmış olmaz mıyım? Düşünsenize, zevk aldığınız günlük veya haftalık rutin olarak yaptığınız bir müziği dinlemek, bir diziyi izlemek size ayrıca para kazandıracak.

Bu kazanımların da Current’ın şu an ICO’sunu yapmakta olduğu CRNC tokenleriyle olacağını belirtiyorlar. Yani aktif bir token akışı olacak ve piyasaya çıkan diğer bir çok token gibi durağan kalıp unutulmaya yüz tutmayacak.

 

Geleneksel medyanın dezavantajlarına değinecek olursam:

İçerik üretenler için gerçek manada ürünün değerini bulamadığı bir sektör olduğunu söyleyebilirim. Tüketiciler için de zaman kaybettikleri ve eğlendikleri bir deneyimin dışına çıkmıyor. Yani para kazandırmıyor. Tabi eğlence için para kazanabileceğimizi hangimiz öngörürdü?

Ayrıca Current platformunun bu özelliği sayesinde, içerik oluşturan insanlar da işin ucunda ciddi manada paralar olduğu için daha özenli ve gerçekten kayda değer içerikler oluşturacaklar. Böylece içeriklerin de kalitesinin artacağı gerçeği var.

$ 0
Toplanan Miktar

Projenin Özellikleri

Güncel ve geleneksel popüler medya kanallarındaki içerikleri (en iyilerini), tek bir platformda birleştirme özelliğini içeriyor. Müzik dinlemek, dizi izlemek veya sadece herhangi bir konu hakkında video izlemek istiyorsak farklı farklı sitelerde sörf yapma zahmetinden kurtulacağız.

Paylaşılan her bilgi için CRNC tokenleriyle ödüllendirilme zevkiyle karşı karşıya kalacağız. Bu bilgiler ne derseniz; zaman akışları, kişisel verilerimiz ve reklam gösterimleri gibi.

CRNC demişken, herkesin kazanabileceği, rahatlıkla borsada oynayabileceği ve/veya platformda kullanabileceği genel bir token olacak.

 

Current platformunda ve borsalarda kullanılmak üzere CRNC tokenlerini çıkardı. Toplam arz 1 milyar CRNC tokeni olarak belirlenmiş. Yaklaşık 1 CRNC fiyatı ise 0.24 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Ödeme yöntemi olarak Ethereum, Bitcoin ve Neo belirlenmiş.Proje hedefleri olarak 5 milyon dolarlık bir soft cap belirlenmişti. Fakat bu çoktan aşıldı. Hard cap olarak belirlenen 36 milyon dolara henüz ulaşılmış değil. 7 Nisan’da bitecek olan ICO için sayılı günler kaldı.

Hepimizin hayatında farklı alanlar için en azından bir kere dediği bir şey vardır. Örneğin, futbol severlerin, futbolcular için ”adam futbol oynayarak para kazanıyor, hem eğleniyor, hem kazanıyor, bu nasıl dünya” Herkesin ilgi alanı farklıdır tabi ama düşünün evinizin rahat ortamında, klasik her gün yaptığınız gibi sevdiğiniz bir müziği dinlerken, dizinizi izlerken aynı zamanda para kazanacaksınız. Yani ne kadar eğlence o kadar kazanç prensibinin olduğu müthiş bir ortam diyebilirim.

Post Author: icohaberleri

icohaberleri

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BitcoinlenBeşiktaşFatihBuğra KorkuticohaberleriEmre Kaya Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Emre Kaya
Guest
Emre Kaya

Sanat alanında çıkan projelerin pek başarılı olamadığını biliyoruz. İncelemek için yanlış bir proje tercih etmişsiniz bence.

Buğra Korkut
Guest
Buğra Korkut

Hem eğlenip hem de para kazanacağımız dönemler geliyor demek ki 😀

Bitcoinlen
Guest
Bitcoinlen

Hocam ödemeyi bitcoinlen yapabiliyor muyuz peki ?

BeşiktaşFatih
Guest
BeşiktaşFatih

Yazı mükemmel olmuş başarılarınızın devamını dilerim